Vítejte na Tomckových stránkách "System Shock Soundtrack & Remixes", jenž si za hlavní cíl kladou kvalitní a kompletní remake a remix hudby kultovní počítačové hry z roku 1994 a vlastně nejen jí. Postupem času by zde měl vzniknout archiv všech možných dokumentů, obrázků a odkazů týkající se série System Shocku a dnes již neexistujícího Looking Glass studia (a možná i dalších her ze začátku 90-tých let).

Abych učinil jasno ve věcech právních, prohlašuji na svou čest (a holej pupík) že veškeré hudební výtvory zde uveřejněné jsem vytvořil (a vytvořím) sám bez cizí pomoci a činím tak sobě a ostatním pro radost bez nároku na honorář či jiné požitky.

Dále na svou čest prohlašuji že nejsem zastupován a ani žádný člen mé rodiny (včetně babičky) není zastupován VOchranným Svazem Autorským (VOSA).

Nejsem žádný expert na webdesign a toto je můj první pokus o větší web, proto prosím o prominutí pokud něco nefunguje či nevypadá tak jak má. Určitě budu rád za vaše názory a připomínky, popř. návrhy na vylepšení. Takže svoje názory vesele pište do návštěvní knihy (guestbook), na ICQ18-616-392 nebo na email, který zde určitě někde po chvíli snažení najdete.
Pokud budete chtít být informováni o změnách na webu emailem, učiňte tak formulářem zde.

 

NOVINKY   
22.10.06 Funkční Theme Player a opět nová grafika
      Po delší době (a usilovné práci) je Theme Player hotov a plně funkční! Bohužel nepřišel jsem na to jak ho rozumně rozchodit i v jiných prohlížečích než je M$ Internet Explorer, takže majitelům jiných prohlížečů (hlavně Firefoxu) se přehluboce omlouvám a nabízím hudební témata z něj ke stažení i jako mp3.
Kdyby to někoho zajímalo tak byly také kompletně přepsány všechny scripty a minimálně z 3/4 předělána grafika .
 
      Tomcek
07.10.06 Skladba Medical level hotova!
      Jak jsem slíbil, přesně do týdne je skladba (víceméně) úspěšně hotova . Takže vesele stahujte v nově otevřené sekci download, kde se na vás bude škaredě koukat slečna Shodanová .  
    Tomcek
04.10.06 Nová grafika a zase malý dárek
      Pohrál jsem si s animovanými GIFy a trošku je zoptimalizoval, takže zabírají míň místa. No a aby se stránky nenačítaly tím pádem rychleji, tak jsem ušetřené místo zaplácal dalšími animacemi . Vlastně celej můj web je dělanej jen v animovaných GIFech . Takže tímto vzdávám hold programátorům her v prehistorických časech let 90-tých (před příchodem 3D akcelerátorů), kdy chudáci museli veškerý svůj um vměstnat do 8-bitové/256-ti barevné palety.
Byly stížnosti od našich postižených, handicapovaných, barvoslepých občanů že zvolená předchozí grafická úprava nejde číst. A proto že žijeme v moderní společnosti, tak se mi jich zželelo (zdravím Miči ) a jak jste si jistě všimli, vypadá to tu jinak .
No a teď k tomu dárku..protože pořád není hotová žádná celá skladba, tak opět malá ochutnávka. Tentokrát je delší, ale je to pouze nahraná linka bicích. Kdo uhodne co to je za level? Já myslím že modří už vědí . Jo abych nezapomněl, stahovat tady .
 
    Tomcek
01.10.06 Guestbook a malý dárek
      Konečně zprovozněn guestbook . A aby se neřeklo že tu nic není, tak pro ty nedočkavé jsem aspoň připravil malou ukázku právě dokončované skladby z medical levelu. Tak si těch prvních 60 vteřin užijte , ale do týdne bude hotova celá..slibuji. Sosat ji můžete zde .  
    Tomcek
30.09.06 Tramtadadááá a je to tu !
  Peru to tam jak za mlada ;)   Tak a je to tady Vážení přátelé, jednou to muselo přijít ... začal jsem fušovat do hudby .  A proč ne rovnou i s vlastníma stránkama?! No a po pár dnech usilovného snažení se web dostal do fáze kdy je možné ho (aspoň v obsahově nefunkční podobě) nahrát na server. Na obsahu se zatím ještě usilovně pracuje a v nejbližší době bych snad něco měl ze sebe vypotit  
    Tomcek

 

 

 

ANKETY    

 

 

 

HLÍDAČ  AKTUALIZACÍ   

Pokud budete chtít být informováni o změnách na webu emailem, zadejte do formuláře svou emailovou adresu a klikněte na tlačítko Hlídej! Zasílání emailů je zajišťováno službou woko.cz.

 

 

Posuň stránku nahoru

Pokud jste se na tyto stránky dostali z fulltextového vyhledávače a nevidíte postranní menu a titulek nahoře, klikněte prosím na tento odkaz.